Planujesz wakacje samochodem? Pomoże wypożyczalnia bagażników dachowych

wypożyczalnia bagażników dachowych Chorzów

Wyjazd na wakacje własnym samochodem cieszy się teraz dużym powodzeniem. To sposób, aby zobaczyć wiele malowniczych zakątków nie tyle w Polsce, ale również poza granicami kraju. Aby zmieścić się z wszystkim, co potrzebne, do swojego samochodu, może być konieczny bagażnik dachowy. Nie trzeba jednak kupować go na własność – można go wypożyczyć!

Bagażnik dachowy to praktyczny dodatek do samochodu, aby powiększyć jego przestrzeń załadunkową. Może on służyć do przewożenia sprzętu sportowego, na przykład roweru czy nart, ale również może być używany na inne ładunki – wtedy stosowany jest zamykany box dachowy, który chroni je przed uszkodzeniami.

Wypożyczalnia bagażników dachowych – dlaczego warto?

Zakupienie własnego bagażnika dachowego jest związane ze sporym kosztem. W niektórych przypadkach wynosi on nawet ponad 1 tysiąc złotych, gdy poszukuje się dobrego modelu od uznanej marki. Nie trzeba jednak wcale ponosić tak dużego, jednorazowego, a też często niepotrzebnego wydatku – alternatywa to wypożyczalnia bagażników dachowych.

Wypożyczalnie bagażników dachowych zapewniają swoim klientom kompleksową obsługę, która obejmuje wynajem bagażnika oraz jego zamontowanie i zdemontowanie po zakończeniu umowy najmu. Gdy samochód nie ma również specjalnego bagażnika bazowego, czyli poprzeczek, również można wynająć go na miejscu.

Zalety wypożyczalni bagażników dachowych:

  • bardzo atrakcyjne ceny za profesjonalny sprzęt
  • dopasowanie bagażnika specjalnie do samochodu
  • różne rodzaje bagażników do wyboru, na przykład na rowery, narty, boksy dachowe
  • kompleksowa obsługa z montażem i demontażem

Ile kosztuje wypożyczenie bagażnika dachowego?

Cena wynajmu bagażnika dachowego jest zależna głównie od jego typu, a także od czasu najmu i dodatkowych usług. Zwykle cena wynosi od około 25 złotych za dobę, natomiast wtedy, gdy planuje się wynająć bagażnik na dłużej, może ona być niższa. Gdy konieczne będzie także zamontowanie bagażnika bazowego, cena również rośnie. Za montaż i demontaż należy zapłacić dodatkowo.

Z dokładnymi cennikami usług polegających na wynajmie bagażników samochodowych można zapoznać się bliżej na stronach internetowych wypożyczalni.

Gdy interesuje Cię wypożyczalnia bagażników dachowych Chorzów https://auto-carrier.pl/wypozyczalnia-bagaznikow/chorzow/ jest jednym z miast, w którym można skorzystać z takiej oferty. Działające w tym mieście wypożyczalnie zapewniają swoim klientom szeroki wybór modeli oraz pełną obsługę wraz z fachowym montażem. Warto więc pomyśleć o skorzystaniu z takie pomocy wtedy, gdy planuje się wyjazd na wakacje własnym autem!