Zapomnij o włoskach pod pachami! Wybierz depilację laserem

depilacja zabrze

Niektóre kobiety mają problemy z ciemnymi i szybko rosnącymi włoskami widocznymi pod pachami. W takiej sytuacji warto pomyśleć o wykonaniu zabiegu depilacji laserowej. Depilacja laserowa jest obecnie popularnym sposobem na pozbycie się niechcianych włosków. Korzystają z niej kobiety, ale również mężczyźni. Za pomocą lasera można szybko i na długo pozbyć się problemu z włoskami na całym ciele – także pod pachami.

Dlaczego warto wybrać depilację laserową na pachy?

Na usuwanie włosków pod pachami decyduje się większość kobiet. Brak owłosienia w tym miejscu nie tylko uznawany jest za estetyczny, ale również pomaga w utrzymaniu higieny. Włoski pod pachami można usuwać golarką, ale także można wykorzystać do tego celu metodę jak depilacja laserowa Zabrze – https://idealnie.eu/klinika/ to jedno z miast, w którym dostępny jest ten zabieg. Depilacja laserowa ma wówczas dużo zalet, które powodują, że jest ona wybierana tak chętnie.

Zalety depilacji laserowej pach:

  • usuniecie całego włoska wraz z jego mieszkiem
  • brak efektu ciemnych kropeczek widocznych pod pachami
  • oszczędność czasu na usuwaniu włosków
  • brak podrażnień wynikających z depilacji i golenia włosków
  • długotrwałe efekty – widoczne przez wiele lat

Jak wygląda zabieg depilacji laserowej pach?

Depilacja laserowa pach jest szybkim i niemalże bezbolesnym zabiegiem, który nie wymaga stosowania znieczulenia. Podczas zabiegu stosuje się urządzenie laserowe, które prowadzi do zniszczenia włosków wraz z ich mieszkami – w efekcie nie pojawia się ich odrost. Zabieg daje największą efektywność wtedy, gdy włoski są ciemne na jasnej skórze, ale również dostępne są obecnie lasery, które pozwalają na usunięcie włosków blond, rudych czy siwych.

Ile zabiegów depilacji laserowej należy wykonać?

Pojedynczy zabieg laserowy nie usunie wszystkich włosków. Ma to związek z faktem, że jednocześnie znajdują się one w różnych fazach wzrostu. Wobec tego konieczne jest wykonanie od 3 do 5 zabiegów, by można było usunąć praktycznie całe owłosienie. Liczba i częstotliwość prowadzenia zabiegów zależne są głównie od rodzaju włosków oraz od indywidualnej reakcji na laser.

Ile kosztuje depilowanie pach z użyciem lasera?

Osobom chcącym skorzystać z zabiegu jak laserowa depilacja Zabrze pozwala na skorzystanie z usług w jednych z najlepszych gabinetów. Koszt wykonania zabiegu wynosi najczęściej około 100 złotych, przy czym należy pamiętać o konieczności wykonania go w serii. Wobec tego całościowy koszt depilacji laserowej pach to zwykle około 500 złotych. Dokładne cenniki dostępne są na stronach gabinetów.